čtvrtek 11. dubna 2013

10. a 11.4.


Včera jsem se vzbudila po noční a světe div se. Nejdřív jsem si to ani neuvědomila, ale pak... Knedlík, který mě tížil několik měsíců a stále mě neopouštěl, je pryč. Nevím, co se odehrálo v mém vnitřním světě. Vím jen, že ztráta práce, nefungující vztah, nemožnost sehnat novou práci, prohlubující se krize doma, mi způsobili nepopsatelnou psychickou bolest. Je to rok, co se mi život takhle obrátil, respektive postupně se to zhoršovalo a nebylo nic a nikdo, kdo by to zastavil, změnil. Teď mám ale pocit, že všechno bude zase dobré. Že se objeví super pracovní nabídka! Že se objeví i nový pořádný chlap. Moje poznání je také silnější o fakt, že jsem si uvědomila, že jsem se na sílu rozhodovala mezi dvěma muži, ale ani jeden není ten pravý. Oba jsou extrémy, každý z jiného konce, ale extrémy, a to není dobré.

Večer jsem byla s ex. Čekala jsem, že se mi knedlík opět vytvoří, ale nevytvořil. Učím se mít ráda. Buduji a vylepšuji si svoje bydlení. Prostě na sobě pracuji a je mi SKVĚLE!! 

Včera mi přišly vzorky od Biodermy.Po nákupu nového mobilu. Ano, už ho mám!! Doufám, že mi na něj budou chodit jen hezké sms a budou mi volat jen ti praví přátelé, jsem se stavila i v potravinách.
Dnes jsem po ránu vyrazila na brigádu do kanceláře. Nikdy jsem tam nechodila radši. Psychicky si tam odpočinu a nabiji se novou silou. Odpoledne jsem si koupila barvu na radiátory, štětku, nový mop a muškáty. Zdokonalování domu mi jde přímo perfektně. K večeru jsem měla naplánovaný další běžecký závod, sice jsem se cítila trochu unaveně, ale nakonec jsem vyrazila. Skončila jsem třetí a odnesla si tatranku. A to potěší! :-D


10. 4.

Snídaně: tvaroh s pudinkem, piškoty, sušené višně, semínka

Svačina: nic, spánek po noční

Oběd: cottage 200g, rýže natural 45g, lžička marmelády, semínka

Aktivity: Insanity - Cardio Recovery

Svačina: fit bageta 1/2, Lučina Linie, šunka, sýr

Večeře: protein s mlékem, žitné křupky 35g


 11. 4.

Snídaně: Mixit - Do plavek 38g, banán 1/2, ochucený tvaroh Milko

Svačina: fit bageta 1/2, Lučina Linie, šunka, sýr

Oběd: pangas, zbytek nějaké další ryby, cous-cous 45g, mrkev s hráškem

Svačina: cottage 150g, tvaroh 125g, semínka, arizonky 30g

Aktivity: běh 6,5 km - závod

Večeře: vejce 2ks,  žitné křehké plátky 4 ks


2 komentáře:

 1. Ahoj.
  Je super, že už se začíná vyjasňovat na lepší časy! ;)
  Jídelníčky vypadají pěkně, pestře! ;)
  Až budeě zabydlená, určitě nám hoď nějaký report s fotkama! :)

  OdpovědětVymazat
 2. měj se ráda! :) není nic důležitějšího
  vzorečky mi přišly taky a nákup je bezva :)

  OdpovědětVymazat